گرامیداشت روز مهندس در دانشکده فنی مهندسی

گرامیداشت روز مهندس در دانشکده فنی مهندسی


گرامیداشت روز مهندس در دانشکده فنی مهندسی

به مناسبت روز مهندس در روز دوشنبه مورخ 97/12/06 مراسمی در آمفی تئاتر دانشکده فنی مهندسی با حضور آقای دکتر ناصر معینی نقده مسئول بسیج اساتید دانشگاه رازی برگزار گردید.

در ابتدای مراسم، آقای دکتر عباس مهروان معاونت محترم پژوهشی و اجرایی دانشکده فنی مهندسی ضمن خیر مقدم به مدعوین، این روز فرخنده را به اعضای محترم هیأت علمی و دانشجویان دانشکده تبریک و شادباش گفتند. وی برگزاری گرامیداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس را فرصتی برای تقدیر از مهندسانی که در راه انجام رسالت خود، با اندیشه، خلاقیت و نوآوری همواره زمینه ساز سعادت، آسایش و پیشرفت بشریت و آبادانی کشور بوده اند، ذکر نمود.

 

در ادامه، آقای دکتر معینی نقده تأسیس اندیشکده های بسیج اساتید در سه سطح استانی، منطقه ای و ملی را به عنوان یکی از اهداف کانون بسیج اساتید دانشگاه با هدف کمک به رفع مشکلات؛ اتخاذ راه کارهای مناسب و کنترل کیفی امور با استفاده از توانایی های فکری اساتید در سطوح یاد شده بیان نمودند. وی تسهیل در انجام امور پژوهشی توسط اساتید دانشگاه با هدف پاسخگویی به نیاز های روز جامعه و ارتباط اساتید با سایر دستگاه های مدیریتی و اجرایی در سطوح استانی، منطقه ای و ملی  را در راستای انجام امور پژوهشی از دیگر اهداف تأسیس اندیشکده های بسیج اساتید ذکر نمودند.

در بخش دوم جلسه، اساتید شرکت کننده در این نشست، به بیان  برخی مشکلات موجود در رابطه با انجام امور پژوهشی تقاضا محور پرداختند و راهکارهای پیشنهادی خود را ارائه نمودند.